Një aksident ka ndodhur disa minuta më parë në aksin Tiranë-Durrës, në drejtimin nga Durrësi për në Tiranë.

Nga një video e dërguar në “Ti Raporton” shihet se si kamioni ka përplasur nga pas një makinë. Në vendngjarje kanë mbërritur forcat policore dhe ambulanca.

Lajmi mbetet në përditësim.

Top Channel