“Mbeten 5 ditë nga Konferenca e Donatorëve të organizuar nga BE për Shqipërinë pas tërmetit të 26/11/2019”, kështu shkruan ambasadori Luigi Soreca në twitter.

Ai ka publikuar dhe një video sensibilizuese, ku shkruan Bashkë për Shqipërinë.

Top Channel