Vettingu në polici/ Kreu Veliu e kalon, sot Artan Shkëmbi, drejtor i Policisë Kriminale

07/02/2020 13:38

Ditën e sotme, Komisioni i Jashtëm i Vlerësimit për Vettingun në polici dha vendimet për tre subjekte, kreun e Gardës së Republikës Gramos Sakon, numrin një të policisë Ardi Veliu dhe drejtorin e Antiterrorit Gledis Nano.

Për më tepër ndiqni lidhjen direkte me gazetarin tonë Andi Bora, gjatë edicionit informativ të orës 12:00.

Top Channel