Kryeministri Edi Rama ka reaguar me një status në facebook në Facebook për ndarjen nga jeta të Nexhmije Pagarushës.

“Një zë i rrallë dhe një zonjë e rrallë, Nexhmije Pagarusha, nuk është më mes nesh, por brenda i pashlyeshëm mbetet kujtimi i saj.

Prehu në paqe zonjë e madhe”, shkruan Rama.

Top Channel