Foto ilustruese

Një aksident ka ndodhur në aksin rrugor Korçë-Pogradec, në afërsi të fshatit Veliternë.

Mësohet se si pasojë e motit të keq dhe lagështirës, në afërsi të fshatit ka dalë nga rruga një mjet tip fugon.

Për fat të mirë raportohet vetëm për dëme materiale, teksa drejtuesi i mjetit ndodhet në gjendje të mirë shëndetësore.

Top Channel