Një ngjarje e rëndë është shënuar në Bulqizë mbrëmjen e sotme ku bëhet me dije se biznesmeni Murat Duriçi është gjetur në gjendje të rëndë në një kanal.

Biznesmeni i kromit ka ndërruar jetë në spitalin e traumës në Tiranë për shkak të plagëve.

Sipas policisë të dhënat paraprake janë se, Murat Duriçi 53 vjeç, kishte dalë për vrap gjatë mbasdites ku dhe është goditur nga një makina.

Top Channel