Ka nisur konferenca e kryeministrit Edi Rama me kancelaren Angela Merkel.

Ky takim i Ramës është në vijim të turit për mirëorganizmin dhe mbledhjen e fondeve në kuadër të Konferencës së Donatorëve që do të mbahet më 17 shkurt.

“Kam ardhur enkas për Konferencën e Donatorëve. Faleminderit për solidaritetin dhe ndihmën si nga Gjermania, ashtu dhe nga vendet e tjera”, tha Rama në fjalën e tij të shkurtër.

FOTO GALERI
1/7

Top Channel