Një aksident mësohet se ka ndodhur në kryeqytet në zonën e njohur si “Unaza e Madhe”, pranë kopshtit botanik.

Siç shihet dhe nga pamjet makina ka përfunduar përmbys në rrugë.

Lajmi në përditësim…

FOTO GALERI
1/7

Top Channel