Mbrëmjen e së dielës, një çift bashkëshortësh mbetën të plagosur në zonën e Alliasit në Tiranë.

Ngjarja ndodhi rreth orës 21:45, ku grabitësit qëlluan ndaj Petrit dhe Afërdita Lazes, pronarë të një biznesi. Për të mësuar më shumë rreth ngjarjes dhe gjendjes së të plagosurve ndiqni lidhjen direkte me gazetarin tonë Andi Bora, gjatë edicionit informativ të orës 12:00.

Top Channel