Policia ekzekutoi dje disa urdhër arreste pas hetimeve për dëmet e shkaktuara nga tërmeti në pallatet e Tiranës. Top channel mëson sot se hetimi nga Prokoruria e Tiranës pas Farkës, Kasharit e Vorës shtrihet tek zona e Freskut dhe në Kamëz.

Në edicionin informativ të orës 12:00 në Top Channel, gazetarja Anila Hoxha solli më shumë detaje rreth aksionit të Prokurorisë dhe Policisë.

Top Channel