Paloka: “Rilindja” nuk mund të marrë peng të gjithë drejtësinë, Balla të japë llogari për tenderat që merr…

13/01/2020 19:13

Edi Paloka ka reaguar me anë të një statusi në Facebook në lidhje me pushimin e çështjes ndaj Bashës dhe dy zyrtarëve të tjerë të PD-së të cilët akuzoheshin për përfshirje në lobimin rus.

Paloka ka shkruar se “rilindja” nuk mund të marrë peng të gjithë drejtësinë , pavarësisht shantazheve dhe presioneve te gjithanshme për ta përdorur atë politikisht , siç ka bërë jo në pak raste të tjera.

Ai gjithashtu shkruan se Taulant Balla duhet të dalë para drejtësisë dhe të jap llogari për tenderat që merr nga qeveria miku i tij trafikant.

Statusi:

Top Channel