Policia njofton se një person nga Ferizaj ka informuar se dy persona të dyshuar, kanë marrë me forcë dy vajzat e tij të mitura dhe i kanë dërguar në një fshat ku më pas i kanë braktisur.

Me vendim të prokurorit, të dyshuarit janë intervistuar dhe më pas janë liruar. Rasti shkon në procedurë të rregullt dhe cilësohet si sulm seksual.

Top Channel