Kryeministri Edi Rama i ka bërë një tjetër ftesë për bashkim kryetarit të Partisë Demokratike Lulzim Basha.

Me anë të një postimi në twitter Rama shkruan se nuk ka gjë më të keqe për një politikan se sa të gjejë njerëz akoma të pasistemuar dhe ti përdordorë për politikë.

Rama vazhdon mesazhin e tij duke bërë thirrjen eja bashkëpunojmë se ka shumë që kërkojnë dorën tonë dhe ngrohtësinë e kujtdo që mund t’ua japë.
Le ti ndihmojmë së bashku me pak dritë se zymtësi kanë boll- shkruan Rama.

Ja postimi i plotë në Twitter:

Top Channel