Në një postim të pak minutave më parë në Facebook, kryeministri Edi Rama ka shpërndarë një fotografi ku në njërën anë qëndron presidenti i Komisionit Evropian, Jean-Claude Juncker me reagimin e tij mbi refuzimin e çeljes së negociaatve për Shqipërinë dhe në tjetrën ai i kreut të opozitës, Lulzim Bashës.

“Pa koment”, shkruan Rama krahas fotos.

Top Channel