Për herë të parë në histori! Albin Kurti feston në Tiranë, mbledh mbështetësit e Vetëvendosjes

20/10/2019 19:51

Ashtu siç ishte njoftuar nga qendra e Vetëvendosjes në Tiranë, pasditen e kësaj të diele, Albin Kurti mbërriti në kryeqytet, në Kinema Millenium.

Për herë të parë, një parti politike e Kosovës vjen në Tiranë për të festuar rezultatin zgjedhor me përkrahësit e saj.
  A do të ketë një takim mes Albin Kurtit dhe Edi Ramës?
  Albin Kurti mbërrin në Tiranë: Padrejtësi që nuk u hapën negociatat në Shqipëri

FOTO GALERI
1/16

Top Channel