Kryeministri Edi Rama mbajti një konferencë të gjatë për shtyp për të folur pas JO-së që BE i tha Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut për çeljen e negociatave.

Më poshtë ju sjellim edhe disa nga fotot e Ramës nga konferenca.

FOTO GALERI
1/10

Top Channel