Sot ish-kryeministri Sali Berisha mbush 75-vjeç dhe nuk kanë munguar mesazhet e urimit.

Një ndër ta është edhe presidenti Ilir Meta, i cili nuk e ka fshehur ndonjëherë, siç ka thënë vetë ai “dashurinë për doktorin”.

Në një status në facebook Meta shkruan: GËZUAR DITËLINDJEN DOKTOR BERISHA Urimet më të ngrohta e të përzemërta! Edhe 100 vite të tjera me shëndet e lumturi! Suksese dhe mbarësi!
Për Ju ka vetëm një stinë: PRANVERË!???

Top Channel