Sot Kosova zhvillon ndeshjen e radhës dhe do të përballet me Malin e Zi.

Presidenti Ilir Meta ka uruar fitoren e tyre ndërkohë që ka postuar edhe një foto me ish-kryeministrin Haradinaj dhe bashkëshorten e tij Anitën.

“I lumtur të takohesha sot me Ramushin dhe Anitën te “Mrizi i Zanave” dhe të kalonim çaste të gëzueshme, duke uruar edhe fitoren e Dardanëve sot!|, shkruan Meta.

Top Channel