Një 60-vjeçar është vetëhedhur nga kati i 8-të i banesës në Fushë Mëzez Kashar i cili për pasojë ka ndërruar jetë.

Tiranë/Informacion Paraprak

Rreth orës 16:00 në Fushë Mëzez Kashar, dyshohet se në kushte të rënduara psikologjike, është vetëhedhur nga kati i 8-të i banesës një shtetas ende i paidentifikuar rreth 60 vjeç,i cili për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor po vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe identifikimin e trupit të pajetë.

Top Channel