Presidenti Ilir Meta është sonte në orën 21, në Open, këtu në Top Channel.

Përballe Eni Vasilit kreu i shtetit do të flasë pak orë para vendimit final të Komisionit të Venecias, për zhvillimet politike, kryeministrin Rama dhe Liderët e Opozitës, Basha e Kryemadhi.

Top Channel