Kryeministri Rama shkoi sot në Kuvend dhe u ul në vendin e tij përkrah ministres Spiropali.

Në tavolinën e tij kishte një palë syze me ngjyrë jeshile të cilat jan tregon një prej deputetëve të pranishëm në sallë.

FOTO GALERI
1/6

Top Channel