Për mbi një orë Kryeministri Rama mbajti në Kuvend në fjalim të gjatë ku foli për negociatat, kushtet e Gjermanisë, vendimin e pritshëm për hapjen e negociatave.

Edhe pse në sallë të vetmit që replikuan ishin deputetët e opozitës së re, Kryeministri me tone të larta ju përgjigj edhe akuzave dhe deklarimeve të opozitës jashtëparlamentare.

FOTO GALERI
1/12

Top Channel