Pas skandalit të publikuar nga emisioni incvestigativ Fiks Fare në Top Channel ka reaguar edhe ish-deputetja e Lëvizjes Socialiste për Integrim.

Me anë të një postimi në facebook Nora Malaj thotë se kur shikon se çfarë po ndodh me institucionet e edukimit kupton se ky është fundi i botës
As tërmeti nuk është aq shkatërrues , sa ajo qe emisionet Fiks Fare dhe Stopi treguan sot me zë e figurë , dramën e fëmijëve të abuzuar seksualisht që në moshën 8- vjecare dhe rrjetin e prostitucionin që po organizohet ne vendin tone, nëpërmjet abuzimit të vajzave për shfrytëzim seksual- shkruan Nora Malaj në facebook.

Ja postimi i plotë i Nora Malaj:

Top Channel