Dëmet që la tërmeti i djeshëm në Durrës, por që vazhduan edhe sot ishin të shumta.

Në fotot dhe videot që Top Channel ju sjell duken ndërtesat e çara, çadrat që janë ngritur për të pritur njerëzit.

Ndiqni pamjet.

FOTO GALERI
1/6

Top Channel