Përfaqësuesit e Partisë Demokratike Jorida Tabaku dhe Oerd Bylykbashi do të takohen sot me delegacionin e Komisionit të Venecias.

Delegacioni ndodhet në Tiranë për çështjen e pronave.

Ndërkohë PD njofton se pas takimit do ketë edhe një konferencë për shtyp.

Top Channel