Presidenti i Republikës, Ilir Meta, ditën e sotme ka ndarë me ndjekësit e tij në rrjetin social “Facebook” një postim nga Gjiri i Lalëzit, Durrës.

Në postimin e tij ai shkruan:

“Mirëmëngjes nga Lalëzi! Edhe pse deti është zgjuar nervoz sot, shpresojmë të reflektojë dhe qetësohet më vonë.”

Në një kohë krize politike, Presidenti po vazhdon pushimet edhe pse në një ditë ku siç ai e përshkruan, deti është zgjuar nervoz!

Top Channel