Indrit Çelaj

Ka ndërruar jetë në spital i riu që u plagos dje në Tiranë me armë zjarri. Indrit Çelaj, 26 vjeç, ndodhej në gjendje kome për shkak se u qëllua në kokë me pistoletë.

Ngjarja ndodhi në rrugën “Muhamet Gjollesha”, ku i riu ishte duke kryer punime  për kondicionimin e një vile. Pas një konflikti të çastit, 26 vjeçari mbeti i plagosur, por sot ndërroi jetë.

  4 të arrestuar dhe 2 vëllezër në kërkim, si u përpoqën dëshmitarët t’ja ngarkonin 27 vjeçarit vrasjen e Çelajt

Top Channel