Një 65-vjeçare ka ndërruar jetë pasi dyshohet se është hedhur nga kati i katërt i banesës së saj në qytetin e Fierit.

Në vendngjarje ka shkuar grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Informacion paraprak

Sot rreth orës15:35, në lagjen “1 Maji” Fier, 65 vjeçarja V.B dyshohet se është hedhur nga ballkoni i shtëpisë dhe ka ndërruar jetë.

Në vendengjarje ka shkuar grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.
 

Top Channel