Vangjel Dule kreu i PBBDNj-së ka deklaruar në emisionin Open të Eni Vasilit se nuk ka zgjedhje të dekretuara dhe nuk do të ketë asnjë proces që të njihet nga ana e institucioneve.

Dule tha se nuk do të mundet që të kemi institucione serioze nga zgjedhje skandaloze.

Top Channel