Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka reaguar për pëegjimet e publikuara sot.

Me anë të një postimi në Facebook Basha e ka quajtur Ramën padrino të krimit. Basha vazhdon më tej duke thënë se shporrja e tij dhe e bandës së tij në pushtet është mision kombëtar.

Ky është postimi i plotë i Bashës:

“Edi Rama është padrino i krimit. Tani nuk ka më alibi. Shporrja e tij dhe e bandës së tij në pushtet është mision kombëtar”.

Top Channel