Të rinjtë e FRPD-së janë bërë gati për protestën me një skenografi të tyren shumë origjinale.

Ata po lëvizin drejt Kryeministrisë me një qeli lëvizëse ku brenda saj ndodhen dy persona, njëri me maskën e kryeministrit Edi Rama dhe tjetri me maskën e kryebashkiakut të Durrësit, Vangjush Dako.

FOTO GALERI
1/8

Top Channel