Një shtetase 36-vjeçare është vetë hedhur nga kati i 2 i pallatit në zonën e Unazës së Re në Tiranë.

Por fatmirësisht raportohet se është transportuar në spital jashtë rrezikut për jetën.

Tiranë/ Informacion paraprak

Rreth orës 17:45, në zonën e Unazës së Re, shtetasja S. M., 36 vjeçe, dyshohet se në kushtet e depresionit është vetë hedhur nga kati i 2 i pallatit dhe është transportuar në spital jashtë rrezikut për jetën.

Po punohet për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Top Channel