Sekretari i përgjithshëm i NATO-s Jens Stoltenberg ka mbërritur në aeroportin “Nënë Tereza”.

Ai është pritur nga ministrja e mbrojtjes Olta Xhaçka.

Sekretari i përgjithshëm i NATO-s dhe Ministrja e Mbrojtjes zhvilluan një takim të shkurtër ku u diskutua për situatën në vend.

FOTO GALERI
1/4

Top Channel