Ish-deputetja e opozitës, Mesila Doda është përplasur ashpër me avokat Ngjelën në emisionin Open për protestat e opozitës, pasi avokati tha se drejtuesit e opozitës nuk justifikojnë paratë.

Doda ja ktheu duke theksuar se në protestat e opozitës kanë dalë shumë njerëz të varfër që janë sulmuar dhe grabitur nga qeveria dhe kjo është çështje e të drejtave të njeriut.

Top Channel