Një 62-vjeçar është arrestuar nga policia pasi ushtronte dhunë psikologjike dhe fizike ndaj bashkëshortes së tij.

Policia njofton se bëhet fjalë për shtetasin Sh.B, banues në Dibër.

Materialet proceduriale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Dibër për veprën penale “Dhunë në familje”.

Njoftimi

Dibër

Ushtron dhunë psikologjike dhe fizike ndaj bashkëshortes së tij arrestohet në flagrancë nga Policia

Nga Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Dibër u arrestua në flagrancë shtetasi :

•Sh.B, 62 vjeç, banues në Dibër.

Në banesën e tij, ky shtetas ka ushtruar dhunë psikologjike dhe fizike ndaj bashkëshortes së tij shtetases B.B.

Materialet proceduriale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Dibër për veprën penale “Dhunë në familje”.

Top Channel