KQZ u dha mandatin e deputetit ditën e djeshme edhe 3 kandidatëve nga lista e Partisë Demokratike, Endrit Hoxha , Koçi Tahiri dhe Kujtim Gjuzi.

Ky i fundit është parë sot duke mbërritur në parlament.

Gjuzi dhe dy të tjerët pritet të betohen sot në parlament.

Me emrat e rinj parlamenti shënon në total 116 deputetë.

FOTO GALERI
1/6

Top Channel