Foto ilustruese

Një aksident ka ndodhur në afërsi të Balldrenit.

Mësohet se janë përplasur 2 automjete dhe si pasojë janë plagosur dy persona, të cilët janë jashtë rrezikut për jetën.

Policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe po heton shkaqet e aksidentit.

Top Channel