Reshjet e dendura të shiut që kanë përfshirë vendin tonë në këto dy ditët e fundit kanë përmbytur disa lagje në qytetin e Lezhës.

Kështu lagjja ‘Besëlidhja’ dhe “Blloku 11 Janari” janë zonat më problematike.

Uji në këto zona është afruar deri në katet e para të pallateve.

FOTO GALERI
1/6

Top Channel