Opozita vazhdon të protestojë, ndërsa situata është tensionuar, pasi ka pasur dhe përplasje mes protestuesve dhe policisë

Më poshtë iu sjellim edhe pamjet me dron të protestës së tretë të madhe të opozitës.

Top Channel