Efektivët e Forcave të Armatosura janë dislokuar që mbrëmjen e djeshme pranë Rinasit dhe kanë nisur patrullimin përgjatë perimetrit të sigurisë së aeroportit.

Ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka ka qenë sot në aeroportin “Nënë Tereza”, bashkë me Shefin e Shtabit të Përgjithshëm të FA, gjeneralbrigade Bardhyl Kollcçku, për inspektim.

FOTO GALERI
1/8

Top Channel