Kryeministri Edi Rama u ka uruar 7 Marsin të gjithë mësuesve në ditën e festës së tyre.

Në një postim në Facebook, Rama bashkangjitur një fotoje karakteristike, ku në një tabelë është shkruar “Gëzuar 7 Marsin”, ka shkruar: MIRËMËNGJES, dhe GËZUAR DITËN E MËSUESIT”.

Top Channel