Opozita është gati për protestën e orës 10:00 përpara Kuvendit dhe këtë e tregojnë dhe pankartat në hyrjen e selisë së Partisë Demokratike.

“Rama is Maduro”, “Rama si piktor” dhe “Ky është fundi i hajdutëve” janë disa nga pankartat që do të mbajnë në dorë protestuesit sot, përpara Kuvendit.

FOTO GALERI
2/2

Top Channel