Dhjetra protestues janë grumbulluar në 17:00 para godinës së Parlamentit, të udhëhequr nga Lulzim Basha dhe Monika Kryemadhi.

E teksa brenda godinës, deputetët e mazhorancës vijonin seancën plenare, disa protestues i kanë vënë zjarrin një gome para Parlamentit.

FOTO GALERI
1/12

Top Channel