Menjëherë pas shpërndarjes së protestuesve, policia ka rrethuar zonën përpara Kryeministrisë.

Protesta e opozitës u mbyll pak para orës 16:00.

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, falenderoi pjesëmarrësit në protestë dhe i la takim ditën e enjte për një protestë tjetër, kësaj radhe përpara Parlamentit.

FOTO GALERI
1/3

Top Channel