Kryeministri Edi Rama shkarkoi gjatë Asamblesë së Partisë Socialiste 7 ministra, duke i zëvendësuar me 7 emra të tjerë.

Por, si e pritën këtë largim nga qeveria Lindita Nikolla, Arben Ahmetaj, Ditmir Bushati, Damian Gjiknuri, Niko Peleshi, Mirela Kumbaro dhe Sonila Qato.

Shikoni galerinë e mëposhtme me foto…

FOTO GALERI
1/3
Lindita Nikolla

Top Channel