Banorët e Unazës së Re kanë protestuar edhe mbrëmjen e sotme kundër projektit të Unazës së Madhe.

Me parrullat “Poshtë projekti”, “Burg për Gjiknurin” dhe “E duam Shqipërinë pa Edi Ramën”, banorët dolën në rrugë siç kanë bërë prej rreth dy muajsh.

Top Channel