Ashtu siç ishte parashikuar nga meteorologët, pas juglindjes së Shqipërisë reshjet e dëborës do të zhvendoseshin në verilindje e pse jo edhe në veriun e vendit.

Pamjet që vijnë nga Parku natyror i Thethit, këtë të martë, janë mahnitëse dhe tregojnë sesi bora ka mbuluar thuajse gjithçka.

Megjithatë, si një nga destinacionet më të lakmuara turistike, mes vendasve dhe vizitorëve të huaj, dëbora është pikërisht ajo që zbukuron këtë park natyror dhe që dhuron më shumë spektakël.

FOTO GALERI
1/8

Top Channel