Kapiteneria e portit të Durrësit njofton se nga mbrëmja e sotme pritet përkeqësim i motit në det të hapur.

Të mërkurën shpejtësia e erës parashikohet 55 km/h me drejtim nga juglindja dhe dallgëzimi në det do të arrijnë deri në 7 ballë.

Top Channel