Pasi presidenti Ilir Meta dekretoi nxjerrjen në lirim të oficerit me gradë madhore, Gjeneral Brigade Sandër Lleshaj, vendim ky që i hap rrugë dekretimit të tij, si ministër i Brendshëm, kreu i shtetit po takohet me kryeparlamentarin Gramoz Ruçi.

Takimi po zhvillohet në Hotel Tirana dhe për momentin nuk ka informacione për temën e diskutimeve.

 

Top Channel