Një video dramatike është shpërndarë me shpejtësi në internet, e filmuar në Meksikë.

Një person që po lëvizte me motor ra në lumin Arroyo de Santiago në qytetin meksikan Manzanillo.

Prurjet e lumit ishin të rrëmbyeshme dhe personi i aksidentuar ishte në vështirësi serioze për jetën, por disa persona të tjerë i erdhën në ndihmë dhe me anë të litarit arritën ta shpëtojnë.

Top Channel